Новел Недвижности

Се продава Куќа во Влае, Шифра: L0785

Општи информации:

Последна промена: 30/07/2018  
Населба: Влае  
Локација:  
Површина: 315 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Година на градба: 1975 
Двор: да 

Финансиски Информации:

Цена: 250000 €
Провизија:

Се продава наместена куќа во Скопје, Влае со површина од 315 m2. Екстра:. Цена: 250000 EUR Se prodava namestena kukja vo Skopje, Vlae so povrshina od 315 m2. Ekstra:. Cena: 250000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namestena kukja vo Skopje, Vlae so povrshina od 315 m2. Ekstra:. Cena: 250000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.