Новел Недвижности

Се продава Куќа во Влае, Шифра: L0767

Општи информации:

Последна промена: 04/06/2018  
Населба: Влае  
Локација:  
Површина: 136 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: високо приземје + кат 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +35м2 
Година на градба: 2004 
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 140000 €
Провизија:

Се продава куќа во Скопје, Влае со површина од 136 m2. Екстра: Сопствено парно. Цена: 140000 EUR Se prodava kukja vo Skopje, Vlae so povrshina od 136 m2. Ekstra: Sopstveno parno. Cena: 140000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Vlae so povrshina od 136 m2. Ekstra: Sopstveno parno. Cena: 140000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.