Новел Недвижности

Се продава Куќа во Сопиште, Шифра: L0688

Општи информации:

Последна промена: 13/06/2018  
Населба: Сопиште  
Локација:  
Површина: 274 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сут+пр+кат 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: +81м2 
Вкупна површина на плац: 788 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 199000 €
Провизија:

Се продава куќа во Скопје, Сопиште со површина од 274 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 199000 EUR Se prodava kukja vo Skopje, Sopishte so povrshina od 274 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 199000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Водно 43 m²
230 €
Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 55 m²
62000 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Sopishte so povrshina od 274 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 199000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.