Новел Недвижности

Се продава Куќа во Волково, Шифра: L0661

Општи информации:

Последна промена: 18/07/2017  
Населба: Волково  
Локација: Кисела Јабука 
Површина: 180 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+кат 
Ентериер: Празен  
Година на градба: 1975 
Двор: 320 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 80000 €
Провизија:

Се продава куќа во Скопје, Волково со површина од 180 m2. Екстра: Греење на струја, Паркинг. Цена: 80000 EUR Se prodava kukja vo Skopje, Volkovo so povrshina od 180 m2. Ekstra: Greenje na struja, Parking. Cena: 80000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Volkovo so povrshina od 180 m2. Ekstra: Greenje na struja, Parking. Cena: 80000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.