Новел Недвижности

Се продава Куќа во Припор, Шифра: L0648

Општи информации:

Последна промена: 19/03/2018  
Населба: Припор  
Локација: ул.Христо Татарчев 
Површина: 300 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сут+пр+1 
Број на купатила:
Година на градба: 2003 
Двор: 300 
Клима:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 150000 €
Провизија:

Се продава куќа во Скопје, Припор со површина од 300 m2. Екстра: Клима, Паркинг, Гаража. Цена: 150000 EUR Se prodava kukja vo Skopje, Pripor so povrshina od 300 m2. Ekstra: Klima, Parking, Garaza. Cena: 150000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Pripor so povrshina od 300 m2. Ekstra: Klima, Parking, Garaza. Cena: 150000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.