Новел Недвижности

Се продава Куќа во Визбегово, Шифра: L0497

Општи информации:

Последна промена: 28/03/2018  
Населба: Визбегово  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Година на градба: 2007 
Двор: 310 
Вкупна површина на плац: 390 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 72000 €
Провизија:

Се продава куќа во Скопје, Визбегово со површина од 85 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 72000 EUR Se prodava kukja vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 85 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 72000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 85 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 72000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.