Новел Недвижности

Се продава Куќа во Црниче, Шифра: L0486

Општи информации:

Последна промена: 23/05/2018  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Подрум: 44м2 
Година на градба: 1985 
Двор: 60м2 
Вкупна површина на плац: 170 

Финансиски Информации:

Цена: 125000 €
Провизија:

Се продава наместена куќа во Скопје, Црниче со површина од 110 m2. Екстра: Паркинг. Цена: 125000 EUR Se prodava namestena kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 110 m2. Ekstra: Parking. Cena: 125000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namestena kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 110 m2. Ekstra: Parking. Cena: 125000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.