Новел Недвижности

Се продава Куќа во Топанско Поле, Шифра: L0449

Општи информации:

Последна промена: 07/10/2016  
Населба: Топанско Поле  
Локација:  
Површина: 317 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сут+пр+1кат 
Број на купатила:
Тераса:
Подрум:
Ориентација: север 
Година на градба: 2014 
Двор: 341 
Сопствено парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 200000 €
Провизија:

Се продава куќа во Скопје, Топанско Поле со површина од 317 m2. Екстра: Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг, Гаража, Џакузи. Цена: 200000 EUR Se prodava kukja vo Skopje, Topansko Pole so povrshina od 317 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Garaza, DJakuzi. Cena: 200000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Topansko Pole so povrshina od 317 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Garaza, DJakuzi. Cena: 200000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.