Novel Real Estate Logo

K0141 - Продажба - Кат од куќа, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 14/10/2021  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 141 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +20м2 
Двор: 80м2 
Вкупна површина на плац: 322 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 232000 €
Провизија:

Опис:

Се продава кат од куќа во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 141 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 232000 EUR
Se prodava kat od kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 141 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 232000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
350 €
Се издава Стан во Кисела Вода 85 m²
500 €
Се издава Кат од куќа во Козле 152 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 1 130 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kat od kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 141 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 232000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links