Novel Real Estate Logo

K0139 - Продажба - Кат од куќа, Центар

Општи информации:

Последна промена: 17/09/2019  
Населба: Центар  
Локација: ул. Јоаким Крчовски 
Површина: 139 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Двор: 200м2 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 180000 €
Провизија:

Опис:

Се продава кат од куќа во Скопје, Центар со површина од 139 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Гаража. Цена: 180000 EUR
Se prodava kat od kukja vo Skopje, Centar so povrshina od 139 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Garaza. Cena: 180000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 138 m²
3000 €
Се издава Канцеларија во Центар 100 m²
950 €
Се издава Стан во Карпош 3 107 m²
850 €
Се издава Стан во Козле 58 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kat od kukja vo Skopje, Centar so povrshina od 139 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Garaza. Cena: 180000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links