Novel Real Estate Logo

K0138 - Продажба - Кат од куќа, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 16/03/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Двор: 30м2 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 45000 €
Провизија:

Опис:

Се продава кат од куќа во Скопје, Кисела Вода со површина од 50 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 45000 EUR
Se prodava kat od kukja vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 50 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 45000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kat od kukja vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 50 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 45000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links