Новел Недвижности

Се продава Кат од куќа во Козле, Шифра: K0137

Општи информации:

Последна промена: 15/10/2019  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 96 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса:
Ориентација: југ 
Двор: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 95000 €
Провизија:

Се продава кат од куќа во Скопје, Козле со површина од 96 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 95000 EUR Se prodava kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 96 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 95000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 118 m²
1100 €
Се издава Канцеларија во Центар 94 m²
550 €
Се издава Куќа во Бардовци 320 m²
1200 €
Се издава Стан во Аеродром 53 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 96 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 95000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.