Новел Недвижности

Се продава Кат од куќа во Козле, Шифра: K0130

Општи информации:

Последна промена: 11/08/2017  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 103 m²
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Подрум: +27м2 
Година на градба: 1980 
Двор: да 

Финансиски Информации:

Цена: 60000 €
Провизија:

Се продава кат од куќа во Скопје, Козле со површина од 103 m2. Екстра: Цена: 60000 EUR Se prodava kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 103 m2. Ekstra: Cena: 60000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
550 €
Се издава Стан во Пржино 173 m²
600 €
Се издава Стан во Карпош 2 88 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 103 m2. Ekstra: Cena: 60000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.