Новел Недвижности

Се продава Кат од куќа во Црниче, Шифра: K0129

Општи информации:

Последна промена: 13/03/2017  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 73 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/2 
Број на купатила:
Двор: 119 

Финансиски Информации:

Цена: 62000 €
Провизија:

Се продава кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 73 m2. Екстра: Цена: 62000 EUR Se prodava kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 73 m2. Ekstra: Cena: 62000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 73 m2. Ekstra: Cena: 62000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.