Новел Недвижности

Се продава Кат од куќа во Бутел 1, Шифра: K0125

Општи информации:

Последна промена: 29/08/2016  
Населба: Бутел 1  
Локација:  
Површина: 137 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Подрум: 76м2 

Финансиски Информации:

Цена: 70000 €
Провизија:

Се продава кат од куќа во Скопје, Бутел 1 со површина од 137 m2. Екстра: Цена: 70000 EUR Se prodava kat od kukja vo Skopje, Butel 1 so povrshina od 137 m2. Ekstra: Cena: 70000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kat od kukja vo Skopje, Butel 1 so povrshina od 137 m2. Ekstra: Cena: 70000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.