Novel Real Estate Logo

J4240 - Продажба - Стан, Мичурин

Општи информации:

Последна промена: 03/07/2023  
Населба: Мичурин  
Локација: ул.Венјамин Мачуковски 
Површина: 49 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3m2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 76000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Мичурин со површина од 49 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 76000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 49 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 76000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 49 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 76000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links