Novel Real Estate Logo

J4233 - Продажба - Стан, Ново Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 28/06/2023  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 58 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 10/10 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +3м2 
Ориентација: југ-север 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 51000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 58 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 51000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 58 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 51000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 133 m²
185000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 58 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 51000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links