Novel Real Estate Logo

J4232 - Продажба - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 04/07/2023  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 89 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/4 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Студенти:
Централно Парно:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 79000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 89 m2. Екстра: Централно Парно, Реновиран, Студенти. Цена: 79000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 89 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran, Studenti. Cena: 79000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 133 m²
185000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 89 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran, Studenti. Cena: 79000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links