Novel Real Estate Logo

J4226 - Продажба - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 10/05/2023  
Населба: Водно  
Локација: ул.Салвадор Аљенде 
Површина: 185 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 52м2 
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 450000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 185 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 450000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 185 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 450000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 133 m²
185000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 185 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 450000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links