Novel Real Estate Logo

J4220 - Продажба - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 24/10/2023  
Населба: Аеродром  
Локација: ул.Пандил Шишков 
Површина: 46 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 9/10 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2018 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 70000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Аеродром со површина од 46 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 70000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 46 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 70000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 46 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 70000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links