Novel Real Estate Logo

J4219 - Продажба - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 04/04/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2022 
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 130000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Центар со површина од 68 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда. Цена: 130000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 68 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 130000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 138 m²
3000 €
Се издава Канцеларија во Центар 100 m²
950 €
Се издава Стан во Карпош 3 107 m²
850 €
Се издава Стан во Козле 58 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 68 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 130000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links