Novel Real Estate Logo

J4218 - Продажба - Стан, Карпош 1

Општи информации:

Последна промена: 19/09/2023  
Населба: Карпош 1  
Локација:  
Површина: 89 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/5 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Ориентација: исток 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 170000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Карпош 1 со површина од 89 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Гаража, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 170000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 89 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Garaza, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 170000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 89 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Garaza, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 170000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links