Novel Real Estate Logo

J4157 - Продажба - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 06/10/2022  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 84 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Подрум: +6м2 
Краток престој:
Клима:
Централно Парно:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 130000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 84 m2. Екстра: Краток престој, Клима, Централно Парно, Реновиран, Кујнски елементи, Кујнски апарати, Паркинг. Цена: 130000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 84 m2. Ekstra: Kratok prestoj, Klima, Centralno Parno, Renoviran, Kujnski elementi, Kujnski aparati, Parking. Cena: 130000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 84 m2. Ekstra: Kratok prestoj, Klima, Centralno Parno, Renoviran, Kujnski elementi, Kujnski aparati, Parking. Cena: 130000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links