Novel Real Estate Logo

J4119 - Продажба - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 16/05/2022  
Населба: Кисела Вода  
Локација: Расадник 
Површина: 44 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6/7 
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2014 
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 51000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 44 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 51000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 44 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 51000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 44 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 51000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links