Novel Real Estate Logo

J4086 - Продажба - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 12/07/2022  
Населба: Аеродром  
Локација: ул.Коста Новаковиќ 
Површина: 34 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 41500 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 34 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 41500 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 34 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 41500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 34 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 41500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links