Novel Real Estate Logo

J4073 - Продажба - Стан, Автокоманда

Општи информации:

Последна промена: 03/02/2022  
Населба: Автокоманда  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ-исток 
Година на градба: 2008 
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 62000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Автокоманда со површина од 55 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда. Цена: 62000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Avtokomanda so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 62000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 138 m²
3000 €
Се издава Канцеларија во Центар 100 m²
950 €
Се издава Стан во Карпош 3 107 m²
850 €
Се издава Стан во Козле 58 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Avtokomanda so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 62000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links