Novel Real Estate Logo

J4069 - Продажба - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 20/01/2022  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 98 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/6 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 

Финансиски Информации:

Цена: 130000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 98 m2. Екстра: Цена: 130000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 98 m2. Ekstra: Cena: 130000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 98 m2. Ekstra: Cena: 130000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links