Novel Real Estate Logo

J4031 - Продажба - Стан, Карпош 4

Општи информации:

Последна промена: 23/09/2021  
Населба: Карпош 4  
Локација: ул.Волгоградска 
Површина: 51 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Број на купатила:
Подрум: +7м2 

Финансиски Информации:

Цена: 48000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 51 m2. Екстра: Цена: 48000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 51 m2. Ekstra: Cena: 48000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 51 m2. Ekstra: Cena: 48000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links