Novel Real Estate Logo

J4026 - Продажба - Стан, Автокоманда

Општи информации:

Последна промена: 06/09/2021  
Населба: Автокоманда  
Локација:  
Површина: 94 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/5 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +6м2 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 65000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Автокоманда со површина од 94 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 65000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Avtokomanda so povrshina od 94 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 65000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Водно 55 m²
500 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 94 m²
550 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Avtokomanda so povrshina od 94 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 65000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links