Novel Real Estate Logo

J4024 - Продажба - Стан, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 24/09/2021  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 62 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6/9 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +4м2 
Ориентација: југ-север 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 69000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 62 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 69000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 62 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 69000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 62 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 69000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links