Novel Real Estate Logo

J4010 - Продажба - Стан, Центар - Пролет

Општи информации:

Последна промена: 24/01/2022  
Населба: Центар - Пролет  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +17м2 
Ориентација: исток-запад 
Клима:
Централно Парно:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 66500 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Центар - Пролет со површина од 55 m2. Екстра: Централно Парно, Реновиран, Паркинг, Клима. Цена: 66500 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Centar - Prolet so povrshina od 55 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran, Parking, Klima. Cena: 66500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar - Prolet so povrshina od 55 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran, Parking, Klima. Cena: 66500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links