Novel Real Estate Logo

J4009 - Продажба - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 30/09/2021  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 63 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север 
Година на градба: 2007 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 81500 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 63 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 81500 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 63 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 81500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 63 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 81500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links