Novel Real Estate Logo

J3988 - Продажба - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 15/01/2022  
Населба: Кисела Вода  
Локација: ул.Георги Димитров 
Површина: 74 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/4 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 4м2 

Финансиски Информации:

Цена: 60000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 74 m2. Екстра:. Цена: 60000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 74 m2. Ekstra:. Cena: 60000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 2 88 m²
700 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
1000 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 152 m²
1100 €
Се продава Стан во Кисела Вода 98 m²
130000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 74 m2. Ekstra:. Cena: 60000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links