Novel Real Estate Logo

J3981 - Продажба - Стан, Ново Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 11/06/2021  
Населба: Ново Лисиче  
Локација: Бул.Видое Смилевски Бато 
Површина: 61 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: 6м2 
Година на градба: 2015 
Клима:
Централно Парно:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 67000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 61 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 67000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 61 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 67000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 115 m²
600 €
Се продава Стан во Карпош 3 115 m²
169500 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
0 €
Се издава Стан во Центар 66 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 61 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 67000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.