Novel Real Estate Logo

J3977 - Продажба - Стан, Карпош 3

Општи информации:

Последна промена: 23/11/2021  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 115 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +7м2 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 169500 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Карпош 3 со површина од 115 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 169500 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 169500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
350 €
Се издава Стан во Кисела Вода 85 m²
500 €
Се издава Кат од куќа во Козле 152 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 1 130 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 169500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links