Novel Real Estate Logo

J3927 - Продажба - Стан, Ченто

Општи информации:

Последна промена: 21/01/2021  
Населба: Ченто  
Локација:  
Површина: 92 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Број на купатила:
Тераса: 11м2 
Година на градба: 2020 
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 72150 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Ченто со површина од 92 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда. Цена: 72150 EUR
Se prodava stan vo Skopje, CHento so povrshina od 92 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 72150 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Мичурин 60 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 2 80 m²
350 €
Се продава Стан во Центар 51 m²
63000 €
Се издава Канцеларија во Центар 101 m²
650 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, CHento so povrshina od 92 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 72150 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.