Novel Real Estate Logo

J3919 - Продажба - Стан, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 09/11/2021  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 53 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2020 
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 47500 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 53 m2. Екстра: Греење на струја, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 47500 EUR
Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 53 m2. Ekstra: Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 47500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 53 m2. Ekstra: Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 47500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links