Новел Недвижности

Се продава Стан во Карпош 4, Шифра: J3894

Општи информации:

Последна промена: 18/11/2020  
Населба: Карпош 4  
Локација: ул.Разловечко Востание 
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: исток 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 80500 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 65 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Паркинг, Реновиран. Цена: 80500 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 65 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Parking, Renoviran. Cena: 80500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 85 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 77 m²
320 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 38 m²
33000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 65 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Parking, Renoviran. Cena: 80500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.