Новел Недвижности

Се продава Стан во Центар, Шифра: J3880

Општи информации:

Последна промена: 02/10/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 104 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 23м2 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 170000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 104 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 170000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 104 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 170000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 181 m²
1500 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
375 €
Се продава Стан во Карпош 2 45 m²
61900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 104 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 170000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.