Novel Real Estate Logo

J3876 - Продажба - Стан, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 30/09/2020  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 151 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 190000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Капиштец со површина од 151 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 190000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 151 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 190000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1250 €
Се издава Куќа во Црниче 350 m²
1600 €
Се издава Куќа во Трнодол 250 m²
1000 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 151 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 190000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.