Novel Real Estate Logo

J3875 - Продажба - Стан, Козле

Општи информации:

Последна промена: 01/04/2022  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 59 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 78000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Козле со површина од 59 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 78000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 59 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 78000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 59 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 78000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links