Новел Недвижности

Се продава Стан во Карпош 3, Шифра: J3864

Општи информации:

Последна промена: 15/09/2020  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 118 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6+7 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 92000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Карпош 3 со површина од 118 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 92000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 118 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 92000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 118 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 92000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.