Novel Real Estate Logo

J3835 - Продажба - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 21/06/2022  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 107 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/4 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2007 
Клима:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 107000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 107 m2. Екстра: Клима, Лифт. Цена: 107000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 107 m2. Ekstra: Klima, Lift. Cena: 107000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 238 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 107 m2. Ekstra: Klima, Lift. Cena: 107000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links