Novel Real Estate Logo

J3827 - Продажба - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 26/01/2021  
Населба: Аеродром  
Локација: ул. Васко Карангелевски 
Површина: 115 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Ориентација: запад - југ - исток 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 105000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Аеродром со површина од 115 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 105000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 105000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Волково 180 m²
1150 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 82 m²
600 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 105000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.