Новел Недвижности

Се продава Стан во Центар, Шифра: J3822

Општи информации:

Последна промена: 22/10/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 52 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север 
Година на градба: 2020 
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 62000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Центар со површина од 52 m2. Екстра: Нова Зграда, Лифт. Цена: 62000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 52 m2. Ekstra: Nova Zgrada, Lift. Cena: 62000 EUR

Слични Огласи

Се продава Стан во Центар 55 m²
63500 €
Се продава Стан во Центар 51 m²
58000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 52 m2. Ekstra: Nova Zgrada, Lift. Cena: 62000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.