Новел Недвижности

Се продава Стан во Ново Лисиче, Шифра: J3813

Општи информации:

Последна промена: 21/05/2020  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 78 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Подрум: +8м2 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2013 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 73000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 78 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 73000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 78 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 73000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 78 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 73000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.