Новел Недвижности

Се продава Стан во Кисела Вода, Шифра: J3811

Општи информации:

Последна промена: 02/03/2020  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 82 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 92000 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 82 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 92000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 82 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 92000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 82 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 92000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.