Novel Real Estate Logo

J3805 - Продажба - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 24/02/2020  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 107 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 15/16 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ-запад 
Година на градба:
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 185000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 107 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 185000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 107 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 185000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 90 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
1750 €
Се издава Стан во Капиштец 57 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 101 m²
650 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 107 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 185000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.