Новел Недвижности

Се продава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: J3797

Општи информации:

Последна промена: 05/05/2020  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација: бул. Партизански Одреди 
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 110000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 85 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 110000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 110000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 110000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.