Новел Недвижности

Се продава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: J3796

Општи информации:

Последна промена: 08/02/2020  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 63 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Двор: +60м2 

Финансиски Информации:

Цена: 83500 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 63 m2. Екстра: Цена: 83500 EUR Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 63 m2. Ekstra: Cena: 83500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 118 m²
1100 €
Се издава Канцеларија во Центар 94 m²
550 €
Се издава Куќа во Бардовци 320 m²
1200 €
Се издава Стан во Аеродром 53 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 63 m2. Ekstra: Cena: 83500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.